Anasayfa / Meltem Hastanesi

Meltem Hastanesi

Meltem Hastanesi

Meltem hastanesi sağlık sektöründe insanların sıkıntılarına yardımcı olmak amacıyla kurulmuş vizyon olarak deneyimli ve güler yüzlü hizmet vermeyi ilke edinmiş gerek ekonomik gerekse tıbbi açıdan hasta memnuniyetini sağlamayı ana ilke olarak kabul etmiştir. Hasta haklarına riayet eder, onlara doktor seçme hakkı tanır ve bebek dostudur. Gelişen tıbbi teknolojiyi yakından takip ederek modern, etkin ve hastalarını memnun edecek düzeyde sağlık hizmeti verir.

Meltem hastanesi güler yüzlü, anlayışlı ve tecrübeli personeliyle, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini, bir ekip ruhu ile sizlere sunar. Böylece sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına sürekli gelişme iddiası taşıyan ve kaliteyi, yaşam biçimi olarak algılayan bir ekiple çalışmaktadır.

Güler Yüzlü Hizmet

Hemoroid ameliyatı için meltem hastanesi ‘ni tercih eden hastalarımız öncelikli olarak hemoroit yapısı hakkında bilgi alır. Gerekli bilgi sonrasında ameliyat 2. Planda kalmaktadır. Böylece ilaç tedavisi ile geçebilecek bir sorun ise ortadan kaldırılmaya çalışılır. Fakat ileri seviyedeki hemoroidlerde ilaç tedavisi işe yaramayacağı için öncelikle doktor muayenesi ile hemoroid seviyesine bakılır. Seviyeye göre tedavi yöntemleri hakkında hastalarımıza bilgi verilir. Meltem hastanesi doktorları bu konuda size en uygun tedavi yöntemi konusunda tereddüt etmeksizin doğru kararı verecektir. Hastalarımızın doktor seçme hakları sayesinde ister erkek doktorumuza isterlerse de bayan doktorumuza muayene olabileceklerini hatırlatmak isteriz.

Hemoroid ameliyatı fiyatları

Meltem hastanesi olarak sizlere maalesef sağlık bakanlığının bizlere belirttiği yasalar gereği internet sitelerinde fiyat belirtemiyoruz. Fakat size verilen numaralarla iletişime geçerek bizlere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp hattımızdan dilerseniz de 0212 644 22 00 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.